Collection: Fruit

16 products
  • ***SUPA SPECIAL *** Limes | 10 for $10
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Braeburn) | 1kg
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Crimson Snow) large | 1kg
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Fuji) | 1kg
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Gala) | 1kg
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Granny Smith) | 1kg
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Juicing) | 1kg
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Juicing 10kg Box
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado | 1 each
    Regular price
    $3.80
    Sale price
    $3.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas | Half kg
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Juicing Box
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi Fruit | 1 each
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons | 1 each
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes | 1 each
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears | 1kg
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ruby Grapefruit | 1 each
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out